Współpraca

Od lipca mam przyjemność współtworzyć, głównie z zakresu psychodietetyki, przepełnione dobrą energią i mądrością miejsce w sieci, blog Dbam o cud. Dla osób szukających sprawdzonych, eksperckich, ale i  przystępnych tekstów o szeroko rozumianym zdrowiu. Prowadzony przez entuzjastki zdrowia, sportu i rozwoju portal jest miejscem wymiany doświadczeń, podejmowania wyzwań i wzajemnej motywacji do dobrej zmiany! 

Codziennie pojawiają się tam ciekawe artykuły związane ze zdrowym stylem życia. Moje autorskie teksty są do przeczytania w każdy wtorek. Zapraszam do korzystania z wiedzy ekspertów i pasjonatów. 

CUD-5.png

Nie ma diety bez psychologii. Zmiana zaczyna się w głowie, a zdrowe odchudzanie polega na wprowadzeniu zdrowego stylu życia. Techniki psychologiczne mogą pomóc w budowaniu motywacji do kształtowania zdrowych nawyków żywieniowych. Psycholog nie powinien się zajmować tylko osobami z zaburzeniami odżywiania. Każdy z nas potrzebuje wsparcia i pracy z emocjami w trakcie każdej zmiany. Psychodietetyka to ważna dziedzina i więcej o pozytywnym do niej podejściu możecie przeczytać co 2 tygodnie na portalu Psychologia w Polsce, z którym mam przyjemność współpracować. Psychologia w Polsce to również szkolenia stacjonarne w Krakowie, które również prowadzę z zakresu psychodietetyki i motywacji. Zapraszam do zapoznania się z kalendarzem wydarzeń na stronie. 

PSYCHOLOGIA-logo

989412_10205782813073754_172093871_o

Osobom mającym problem z samodzielnym przygotowywaniem posiłków, polecam catering dietetyczny ParkHotel Łysoń z dowozem do domu. W ofercie diety: 1200, 1500, 1800 kcal, wegetariańska oraz wysokoenergetyczna. Więcej informacji na stronie: http://lysoncatering.pl/.