CYKL WEBINARÓW Z ZAKRESU PSYCHOLOGII I DIETETYKI!

photo-1477456341148-6aba4d9d9aea

Chcesz od życia więcej? 

Razem z Psychologią w Polsce organizujemy webinary, na które chcę Cię serdecznie zaprosić. Wychodzimy z założenia, że trzeba więcej psychologii pozytywnej i praktycznej. Nie ma powodu by nie przenosić jej do wirtualnego świata, gdzie z każdego zakątka można korzystać z wiedzy i wskazówek specjalistów. Postaw na rozwojowy listopad!

Cały czas zapraszam Cię również do projektu Słodki listopad, który trwa na naszym FB!

webinar-psychodietetyczny-4

WEBINAR ZABURZENIA ODŻYWIANIA W PRACY DIETETYKA – 17 LISTOPAD 18.00

Niezwykle ważne jest połączenie wiedzy i umiejętności dietetyka z wiedzą i narzędziami psychologicznymi w skutecznym wsparciu osób zmieniających nawyki żywieniowe. Specyficzna grupą osób trafiających do gabinetu dietetycznego są osoby z zaburzeniami odżywienia różnego rodzaju. Co raz więcej pojawia się zaburzeń w alternatywie do anoreksji i bulimii, które wiodą prym. Podstawą jest rozpoznanie, że mamy do czynienia z osobą z zaburzeniem odżywienia, odpowiedni kontakt z nią i decyzja o ewentualnej konsultacji specjalistycznej. Jednak będąc już w kontakcie z klientem musimy się wykazać zrozumieniem, umiejętnościami psychologicznymi, aby osoby nie przestraszyć i okazać wymagane wsparcie. Często „nie czujemy” problemu, a niestety nieodpowiednie prowadzenie osoby z zaburzeniami odżywiania może skutkować pogorszeniem stanu zdrowia fizycznego i psychicznego.

Dzięki temu webinarowi dowiesz się:
– jak rozpoznawać zaburzenia odżywiania na podstawie klasyfikacji psychologicznej,
– jak rozpoznawać zaburzenia odżywiania na podstawie subtelnych wskazówek w zachowaniu i sposobie mówienia o jedzeniu,
– jak pracować z osobą z zaburzeniami odżywiania – nawiązywanie relacji, prowadzenie klienta z pomocą narzędzi i wiedzy psychologicznej,
– jak rozmawiać z opiekunami i osobami z rozpoznanymi zaburzeniami odżywiania o potrzebie konsultacji z innymi specjalistami.

Otrzymasz również certyfikat z uczestnictwa w szkoelniu online!

Dodatkowym problemem jest to, że zaburzenia odżywiania często dotykają bardzo młode osoby. W ich przypadku konieczne, wręcz wymagane jest odpowiednie nawiązanie relacji, a z drugiej strony pojawia się potrzeba posiadania umiejętności psychologicznych do rozmowy z opiekunem.

Jeżeli chcesz być dobrym specjalistą dietetykiem, który stawia w swojej pracy na zasadę pomagać, a nie szkodzić, koniecznie korzystaj z wsparcia psychologów i psychodietetyków, aby zdobyć nowe umiejętności z komunikacji z klientem. Zmiana zaczyna się w głowie, a w głowie osób z zaburzeniami odżywiania jest całe mnóstwo sprzeczności, które łatwo pogłębić. Jako psycholog, psychodietetyk i trener zapraszam na specjalistyczne szkolenie online dla dietetyków, którzy swoją pracę traktują jak misję!

Koszt szkolenia to jedyne 50 zł za 2 godziny!

WIĘCEJ INFORMACJI I REJESTRACJA

webinar-psychodietetyczny-2

DARMOWY WEBINAR: STRESS OUT ZARZĄDZANIE STRESEM! 24 LISTOPAD 20.30

Nie ma dobrego zdrowia, wartościowych relacji, efektywnej pracy i równowagi pomiędzy tymi aspektami naszego życia bez umiejętnego zarządzania stresem. Powrót po wakacjach do młynka: pracy, szkoły, niekończących się zadań, może być dla nas dodatkowym obciążeniem. Nie możemy od niego uciec, bo coraz więcej czynników, które nas otaczają, go wywołuje. Nie możemy się go zupełnie pozbyć, gdyż często działa na nas podświadomie. Aby powoli nie doprowadzał do ruiny naszego ciała i psychiki musimy nauczyć się nim zarządzać. Zapraszamy, gdyż problem dotyczy nas wszystkich!

Wydaje Ci się, że wiesz co to stres i jak sobie z nim radzić? Jednak czy znasz wszystkie stresory, które wywołują stres psychologiczny oraz oksydacyjny? Czy wiesz w jaki sposób za pomocą narzędzi psychologicznych, ale również narzędzi dietetycznych, naturalnych, holistycznie zapanować nad stresem? Poznajmy wroga dokładnie i podziałajmy na każdą komórkę!

WIĘCEJ INFORMACJI I REJESTRACJA

webinar-psychodietetyczny

WEBINAR PSYCHODIETETYCZNY: DLACZEGO DIETY TUCZĄ?

Prowadzony przez nas styl życia wpływa na efektywność naszej pracy, na nasze zdrowie i samopoczucie, dlatego warto poszukać w nim równowagi. Popracujemy nad zdrowym myśleniem o jedzeniu na webinarze 10 listopada!

Poszukujemy szybkich i prostych rozwiązań, również w kontekście zdrowia. Przechodzimy przez różne diety, poddajemy się i nie wiemy, gdzie tkwi problem. Otóż, zmiana zaczyna się w głowie! Można przejść przez dietę bezboleśnie dzięki odpowiedniemu zarządzaniu jadłospisem, stresem i aktywnością fizyczną. Na szkoleniu obalimy mity związane z odżywianiem i nauczymy się podporządkowywać dietę naszemu życiu, a nie życie diecie!

Podczas 1,5 godzinnego webinaru:
• Dowiesz się dlaczego diety są nieskuteczne
Nauczysz się rozpoznawać jedzenie emocjami
• Poznasz rolę stresu, nastawienia w diecie
• Wypróbujesz błyskawiczną metodę wewnętrznej motywacji
• Określisz, ile znaczy dla Ciebie zmiana
• Popracujesz z błędnymi przekonaniami
• Zweryfikujesz stosowany przez Ciebie sposób odżywiania
• Otrzymasz narzędzie do zbudowania indywidualnego zdrowego stylu życia

Webinar będzie możliwością do opracowania pewnego, długofalowego planu działania w kontekście zachowania równowagi ciała i ducha, który przyniesie efekt w postaci utraty zbędnych kilogramów i akceptacji siebie. Warto wyeliminować czynniki psychologiczne, które zakłócają proces zmiany nawyków żywieniowych. Chciałabym, aby uczestnik opuścił webinar zmotywowany i pewny, że zmiana dotycząca podejścia do żywienia wpłynie pozytywnie na inne sfery życia i da nową energię do działania.

Zapraszamy:
– osoby mające problem z utrzymaniem wymarzonej wagi,
– osoby mające problem ze zmotywowaniem się do zmian zdrowotnych,
– osoby zainteresowane psychodietetyką (dietetycy, psycholodzy),
– osoby, które czują się zagubione natłokiem informacji dotyczącymi diet,
– osoby pragnące długotrwałych zmian bez efektu jojo,

WIĘCEJ I REJESTRACJA

Posted on: 2016-11-11, by : aniap