Oferta gabinetu

Może nie wierzysz, ale zaraz zmienisz swoje życie!

DSCN0029 kopia

 

Oferta indywidualna

Proponuję poradę indywidualną, na którą składają się:
– analiza składu ciała sprzętem najwyższej jakości Tanita BC 420 SMA z wydrukiem dla klienta,
– dokładny wywiad żywieniowy,
– indywidualnie dobrana porada psychodietetyczna, nastawiona na edukację z zakresu żywienia, wraz z załączonymi materiałami edukacyjnymi,
analiza dzienniczka żywieniowego pod kątem doboru produktów lubianych przez indywidualnego klienta, a nie przygotowanie klasycznej rozpiski diety,
– możliwość kontaktu na bieżąco: telefonicznie lub mailowo.

Pracuje z osobami zmieniającymi nawyki żywieniowe nad najlepszym planem zmiany i motywacją. Pracuje z osobami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się). Wspieram osoby z pogranicza zaburzeń odżywiania i ich rodziny, zapraszam na konsultacje rodziców z dziećmi, których stosowane diety i restrykcje wymknęły się spod kontroli i prowadzą do utraty zdrowia. Prowadzę konsultacje stacjonarnie (2 i 4 czwartek miesiąca w Wadowicach) oraz online (do ustalenia). Prowadzę szkolenia z zakresu psychodietetyki (motywacja, komunikacja z pacjentem, zaburzenia odżywiania) dla specjalistów dietetyków, lekarzy. Zapraszam na stronę www.dbamocud.pl.

Masz problem z niejadkiem? A może mieszkasz ze zbuntowaną nastolatką, która restrykcyjnie się odchudza i nie chcę słuchać Twoich argumentów? Albo wręcz przeciwnie, objada się i nie chce zadbać o swoje zdrowie, a już na pewno nie z Twoimi radami? Zapraszam do kontaktu i pracy z psychologicznymi aspektami jedzenia u Ciebie lub Twoich bliskich.

Cennik

W większości przypadków koszt współpracy ustalany jest indywidualnie i zależy od problemu i czasu trwania.

Koszt pierwszej wizyty to  120 zł.

Koszt kolejnych wizyt zależy od rodzaju współpracy i kosztów materiałów to od 70 zł to 140 zł.

Zapraszam do zrobienia analizy składu ciała (m.in. ilość wody, tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej) profesjonalnym sprzętem Tanita BC 420 SMA za 35 zł z wydrukiem i wyjaśnieniem dla klienta.

DSCN9960 kopia

Uwaga, zapracowane Panie, świeżo upieczone Mamy! Szukający wymówek Panowie!
Możliwość dojazdu do klienta!

Specjalne rabaty dla rodzin!

Oferta dla firm:
Zdrowy pracownik, to szczęśliwy pracownik. A szczęśliwy pracownik pracuje wydajniej. Zadbaj o swoich podwładnych. Proponuje intensywne szkolenia, dwa sztandarowe dotyczą:

– Zarządzanie stresem. 

– Komunikacji, asertywności i radzenia sobie z kryzysami

Jestem przekonana, że wyposażenie pracowników w narzędzia psychologiczne z zakresu zarządzania stresem, komunikacji czy radzenia sobie z kryzysami, a także zwrócenie im uwagi na zadbanie o swoje zdrowie w tym kontekście okaże się inwestycją w rozwój firmy, podniesie efektywność pracy i zapobieże urlopom związanym z problemami zdrowotnymi, zresztą wskazuje na to coraz więcej badań i rekomendacji prezesów największych firm światowego rynku. Dlaczego te pozytywne skutki miałyby ominąć twoją działalność?

Szczegółowe informacje oraz  plan szkolenia można otrzymać kontaktując się bezpośrednio: mailowo lub telefonicznie. Istnieje również możliwość stworzenia indywidualnego planu szkolenia dostosowanego do grupy oraz wymagań. Oferta szkoleniowa dla pracowników może dotyczyć pojedynczego wydarzenia lub cyklu spotkań. Plan szkolenia będzie dostosowany do branży w jakiej działa firma.
Koszt: wycena indywidualna w zależności od liczby osób.

Oferta dla grup:
Zapraszam na warsztaty kulinarne oraz motywacyjne. Zamień chemię na jedzenie, zrób zdrowe przekąski, przygotuj dziecku posiłki bogate w składniki odżywcze. To tylko niektóre z propozycji, a może macie pomysł na to, czego chcecie się dowiedzieć? Zachęcam do kontaktu. Naucz się walczyć z pokusami, nakręć się na zmianę, a w grupie zawsze raźniej! Szczegółowe informacje będą pojawiały się na stronie na bieżąco. Urządźmy sobie dziewczyńskie wieczory!
Koszt: w zależności od liczby osób w grupie i tematyki warsztatu

Zapraszam do kontaktu organizacje, stowarzyszenia, grupy. Chętnie przyjadę do Was! Proponuję wykład motywacyjny: „Podstawy zdrowego stylu życia. Dlaczego diety tuczą?” oraz możliwość analizy składu ciała sprzętem najwyżej jakości Tanita BC 420 SMA za pomocą bioimpedacji. Poznasz procentowy rozkład tkanki tłuszczowej i mięśniowej oraz wody w organizmie. Dowiesz się, jaki jest Twój wiek metaboliczny. Twarde dowody będą Twoją motywacją do zmiany!