Współpraca

CUD-5.pngMam przyjemność tworzyć, głównie z zakresu psychodietetyki, przepełnione dobrą energią i mądrością miejsce w sieci, blog Dbam o cud. Dla osób szukających sprawdzonych, eksperckich, ale i  przystępnych tekstów o szeroko rozumianym zdrowiu. Prowadzony przez entuzjastkę zdrowia, sportu i rozwoju portal jest miejscem wymiany doświadczeń, podejmowania wyzwań i wzajemnej motywacji do dobrej zmiany! 

Nie ma diety bez psychologii. Zmiana zaczyna się w głowie, a zdrowe odchUntitled designudzanie polega na wprowadzeniu zdrowego stylu życia. Techniki psychologiczne mogą pomóc w budowaniu motywacji do kształtowania zdrowych nawyków żywieniowych. Psycholog nie powinien się zajmować tylko osobami z zaburzeniami odżywiania. Każdy z nas potrzebuje wsparcia i pracy z emocjami w trakcie każdej zmiany. Chciałabym również szkolić specjalistów pracujących z osobami zmieniającymi nawyki żywieniowe, aby uczulać ich na znaczenie czynników psychologicznych w procesie odchudzania. Prywatnie bardzo nie lubię liczenia kalorii, a i tak skutecznie odchudzam ludzi. W moim gabinecie na pierwszym miejscu stawiane jest wsparcie i towarzyszenie w zmianie, tylko w ten sposób możliwa jest ona skutecznie i trwale.  Psychologia w Polsce to również webinary specjalistyczne dla dietetyków, które prowadzę z zakresu psychodietetyki i motywacji. Zapraszam do zapoznania się z kalendarzem wydarzeń na stronie. 

 

Od ponad roku współtworzę oraz jestem zastępcą redaktor naczelnej Magazynu Psychologicznego Bang! Magazyn psychologiczny BANG powstał z pasji do psychologii w jej różnych Untitled design (1)odcieniach. Jest pięknie wydanym czasopismem z inspirującymi zdjęciami i eksperckimi tekstami. Znajdziecie w nim informacje, które wykorzystacie do pracy z klientami lub do własnego rozwoju. Magazyn psychologiczny BANG to nie tylko felietony, to także recenzje książek, najnowsze informacje ze świata badań oraz wywiady z niesamowity osobami, których historie będą energetyzować i motywować do działania. Pokazujemy wszystkie kolory psychologii, dlatego znajdziecie artykuły z zakresu coachingu, psychodietetyki, psychologii sportu i kariery. Dowiecie się też jak psychologia wygląda w innych miejscach na świecie i jakie dominują tam palety barw.  Magazyn jest do pobrania za darmo!
http://magazynbang.pl/o-magazynie/

 

 

 

 

Osobom mającym problem z samodzielnym przygotowywaniem posiłków, polecam catering dietet989412_10205782813073754_172093871_oyczny ParkHotel Łysoń z dowozem do domu. W ofercie diety: 1200, 1500, 1800 kcal, wegetariańska oraz wysokoenergetyczna. Więcej informacji na stronie: http://lysoncatering.pl/.